Live Saxman

Vláďa Drtina (VD.Saxman) je saxofonista, zpěvák a DJ, Jeho hlavní specializací je hra na saxofon - převážně repertoár vycházející z taneční muziky housu, soulu, funku, jazzu, popu ale také latinsko amerických rytmů. Působí jako frontman v několika hudebních projektech a kapelách, jako Soul Collection band,The Party band, Jukebox.

VD Saxman není v hudební branži žádným nováčkem.Od roku 1993-1998
byl DJ moderátorem na pražském radiu Golem a od roku 1999-2002 na libereckém radiu EuroK.Spolupracuje s dalšími renomovanými hudebníky,předními DJ‘s a kapelami různých hudebních žánru jako je Dance Pop,Latin Jazz,Blues a Big band.

Saxman se též úspěšně prezentoval na mnoha firemních večírcích,plesech, jazzových festivalech a hostuje po boku nejznámějších DJ‘s v předních pražských i mimopražských clubech.

Kromě clubových vystoupení má Saxman repertoár laděný výhradně k tanci
a prezentuje se na mnoha prestižních akcích kde dovede pobavit a roztančit temperamentními rytmy. V bohatém repertoáru je též spoustu dalšich hudebních stylů  jako jsou jazzové standarty,světové evergreeny,blues,
pop,house a dance music. 
 

Reference

Phenomen music bar, BackDoors music bar, Alibi music bar, Rodeo music club, Filmový festival Karlovy Vary, Jameson, Rudolf Jelínek, RedBull, Retro Music Hall, Hennessy, Žluté Lázně, Česká Spořitelna, SAS Radisson, Atoz Group, Corinthia Hotels, Ambassador, Crowne Plaza, Cetelem, Kaufland, ČSOB, Renaissance Hotels, Paris Hotel Prague, Scania, Olympia, Don Giovanni Hotels, Skanska,T-mobile, Siemens, Mövenpick, Porsche, Ferrari, TV Prima, Staropramen, Ferrari Scuderia Praha, Shell, ESO, Peugeot, Renault, Ford a další. 

Music bar Nebe - Saxman LIVE!

Saxman Vláďa Drtina

Mr.Saxo & DJ Jakub Kuba

Music Club & Bar PHENOMEN

MP3 k poslechu

Pozvánka na Akce LiveSax

Fotogalerie